Vyberte si WILH.STEINBERG!

Výroba najlepších klavírov je exaktná veda, no vyrobiť najlepší klavír za dobrú cenu je umenie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme ponúknuť kvalitné krídlo aj pianíno v každej cenovej triede.

wil-steinberg-seria-IQ

  Séria IQ

Krídla a pianína série IQ sú vyrobené priamo v centrálnej továrni v Eisenbergu. Majstrovské nástroje, vytvorené špičkovými odborníkmi pre virtuózov, ktorí hľadajú nástroj bez kompromisov. Sú vyrobené z najlepších dostupných materiálov a patria medzi to najlepšie na trhu. Všestranný, hrejivý zvuk a pocit z hrania na krídle IQ sa dá len ťažko popísať slovami, musíte to jednoducho zažiť!

wil-steinberg-seria-IQ

 Séria AC

Nástroje série AC sú kombináciou tradičného nemeckého majstrovstva, ručnej výroby a špičkovej priemyselnej technológie. Vďaka zapojeniu priemyselných postupov a technológií je možné dosiahnuť maximálnu možnú kvalitu a udržať cenu nástroja v prijateľnej strednej triede. Séria AC prináša ducha remeselnej výroby tam, kde sa iní spoliehajú len na stroje.

wil-steinberg-seria-IQ

 Séria P

Klavír série P je nástroj navrhnutý v Nemecku a vyrobený v moderných priemyselných prevádzkach. Za kvalitu nástrojov vždy zodpovedá špičkový odborník - Klavierbaumeister. Séria P je dôkazom, že aj v nižšej cenovej triede je možné vyrobiť vynikajúce a spoľahlivé nástroje. Ak ste na začiatku hudobnej kariéry a hľadáte kvalitu, krídlo alebo pianíno série P je tu pre vás.