Trieda sama o sebe.

Vyberte si vaše grand piano
WILH. STEINBERG.

wil-steinberg-seria-IQ

 IQ 77, IQ 99

IQ 99 predstavuje špičku modelového radu grand pián Wilh. Steinberg. Je výsledkom 125 rokov skúseností a tradícií vo výrobe klavírov. Hranie na tomto klavíri je skutočným pôžitkom. Pri navrhovaní IQ 99 sme plne rešpektovali základnú ideu značky Wilh. Steinberg - vytvoriť klavír najvyššej kvality, bez kompromisov, ktorý má svoju osobnosť a charakter, ale umožňuje pianistovi vyjadriť aj tie najmenšie detaily, emócie a objavovať nové možnosti. Toto všetko je možné aj vďaka špičkovým komponentom od našich najlepších dodávateľov (mechanika Renner, klaviatúra Kluge ozvučnica Strunz), kvalitným prírodným materiálom (horský smrek) a samozrejme vďaka našim skúsenostiam a majstrom.

wil-steinberg-seria-AC

 AC 212, AC 188

AC 212 je najväčším modelom zo série AC. Vďaka tomu je vhodný pre väčšie domácnosti a menšie koncertné podujatia. Má všestranný zvuk a elegantný nemecký dizajn. Aj napriek nižšej cenovej triede je vhodný na koncertné hranie. Kvalitným základom klavíra je pevný kabinet a ozvučnica Strunz s osadenou kompletnou mechanikou a kladivkami Renner, s ktorými môžete vo vašom hraní vyjadriť aj ten najmenší detail. To je možné aj vďaka špičkovej klaviatúre Kluge a strunám vyrobeným v Nemecku. AC212 si v celom rozsahu zachováva vynikajúci zvuk a dlhodobo stabilné ladenie. Tento klavír je skvelým výberom aj pre skúsených pianistov a vďaka svojim väčším rozmerom ponúka zvuk, ktorý prevyšuje svoju najbližšiu konkurenciu.

wil-steinberg-seria-P

 P 152, P165,
  P187, P212

Grand piana Wilh. Steinberg série P sú vynikajúce nástroje pre pianistov, ktorí sú na začiatku svojej hudobnej kariéry, ale chcú si dopriať čo najlepší nástroj za čo najdostupnejšiu cenu. Všetky modely sú vybavené mechanikou Flemming a vybranými komponentmi od renomovaných dodávateľov. P 187 je 6-stopové grand piano s plným, jasným tónom a prináša zvuk grand piana do akéhokoľvek prostredia. Je vhodné do domácností aj pre menšie recitály. Veľkosť tohto klavíra je zárukou kvalitného zvuku a vyrovnaného prejavu. Vďaka mechanike Flemming a klaviatúre navrhnutej špeciálne pre P 187 môžete vaše hranie preniesť na kvalitné nemecké struny, ktoré ladne znejú na ozvučnici z horského smreka.