Trieda sama o sebe.

Vyberte si vaše pianíno
WILH. STEINBERG.

wil-steinberg-seria-IQ

 IQ 28, IQ 24,  IQ 20, IQ 16

Všetky pianína Wilh. Steinberg série IQ sú vybavené mechanikou Renner z továrne Renner v Stuttgarte. Táto mechanika sa dlhodobo osvedčila ako najlepšia a predstavuje najvyššiu možnú kvalitu. Využívame exkluzívne bavorské ozvučnice Strunz, ktoré tiež predstavujú špičku medzi ozvučnicami. Konštrukcia nástrojov je dostatočne pevná, aby zvládla obrovské napätie strún (viac ako 20 ton v ťahu), zároveň však nie je príliš veľká (čo by malo negatívny vplyv na zvukové vlastnosti). Konštrukcia je zo šedej ocele, ktorá má minimálnu tendenciu rezonovať a umožňuje tak zvukovo vyniknúť tým najdôležitejším materiálom - drevu a strunám. Jednotlivé modely série IQ sa líšia najmä veľkosťou a poskytujú to najlepšie, čo môžete od pianína očakávať.

wil-steinberg-seria-AC

 AC 123, AC 118

AC 123, pianíno strednej triedy, sa od svojej konkurencie odlišuje merne väčším telom, ktoré mu dáva jasný zvuk s hĺbkou a charakterom. Toto pianíno je vytvorené z komponentov nemeckej výroby. Plní najvyššie štandardy kvality a výrobné smernice značky Wilh. Steinberg. Konštrukcia AC 123 je navrhnutá a vyrobená kompletne v Nemecku. Dodáva klavíru nezameniteľný tón, silný zvuk a dostatočnú hĺbku. Ozvučnica je z horského smreka basové struny sú vyrobené ručne. Do klavíra sme osadili mechaniku Flemming a kladivká najvyššej kvality. Vďaka tomu AC 123 poskytuje vynikajúce výrazové možnosti a dokáže preniesť vaše detaily a emócie do krásneho zvuku moderného pianína.

wil-steinberg-seria-IQ

 P125E, P121, P118

P118 je dôkazom, že na rozmere nezáleží. Jeden z mála klavírov základnej triedy, ktorý sa za svoj prejav nemusí hanbiť. Má klasický jasný tón, vyrovnaný prejav a plný, bohatý zvuk aj v nižších oktávach. Struny klavíra sú vyrobené v Nemecku a pochádzajú od našich najlepších dodávateľov. Kvalitné kladivká dodávajú klavíru P118 jeho charakteristický zvuk a odozvu. Špičkové ladiace mechaniky zabezpečujú, že nástroj si dlho udrží správne ladenie a nestráca tón. Ozvučnica pianína je vyrobená z horského smreka. Každý kus dreva prechádza kontrolou kvality, aby mohol dodať nástroju čistý a jasný zvuk, a dlhú životnosť. Po vyrobení je každý nástroj skontrolovaný v materskej továrni v Eisenbergu, aby k vám mohol prísť v najvyššej možnej kvalite.